بهار به سلامت بیا و بگذر

دیروز با حس خوبی بیدار نشدم. فشار کار هم مزید بر علت شد که حال خیلی خوبی نداشته باشم و خیلی از فکر و خیال ها یادم بیاد. مسئله فقط این بود که وقت نداشتم توش غرق بشم و خیلی بهش فکر کنم.
الان منتظر خبر هستم و امیدوار که مهلت تحویل کار تمدید بشه و از این فشار کار خردکننده خلاص بشم. اما نگرانم هستم. نگران این روزهای آخر اسفند و مهم تر از اون، روزهای عید که خیلی مستعد افسردگی و دلتنگیه. 

یاد دو عید گذشته میفتم که تو هر دوس روزها و حال های خیلی بد داشتم. روزهای دلتنگی و کلافگی خیلی خیلی زیاد. روزهایی که به امید بعدش و ب�گشتن به خونه م طی شد.

پارسال هم بعد از عید دو هفته رفتم اصفهان و خونه خودم بودم. 

اما امسال دیگه خونه ای نیست. شرایط قبل هم نیست.

دعا می کنم عید به خوبی و آرامش بگذره.

 

/ 3 نظر / 21 بازدید
غریبه

بهار همانی که هر روز منتظرش هستی تا بیاید و آنقدر تو را غرق در بودنش کند که از همه هر آنچه که هستی راضی باشی و از همه هرآنچه که دیگر نداری و نیستی راضی تر و به همه هر آنچه که باید داشته باشی امیدوار ولی افسوس که می آید زمانی که خیلی دیر است و می فهمی که بهار با تمام داشته هایش تو را در آغوش گرفته بوده و غرق حضورش کرده بوده ولی تو بی حواس در اندوه نبودنش چه روزها گذراندی و چه غصه ها که نخوردی و از همه عجیب تر که چه دلها از کنارت گذشتند و تو بودنشان را حس نکردی و شب و روزت را به تمنای حضور طی کردی آهای کبوتر خسته چشمت را باز کن و دلت را به آسمان پسپار شاید هنوز پری برای پرواز مانده باشد...

غریبه

کاش صاحب این کلبه بهارگرفته می دانست که این عابر پائیزی شبهای اول سال چقدر چشم انتظار رسیدن قطار کلمات است تا دلش را به پیشواز حروفی که بوی جان می دهد راهی دروازه های شهر کند و ذهنش را در آسمانی که انتهایش را هیچ کس نمی داند پرواز دهد تا شاید مرغ آمین دلش در این هیاهوی خیال آشیانی یابد و آرام گیرد ...

سميرا

سال نو بهار نو مباركه رفيق...اميدوارم آرامش مهمترين عيدي خدا به همه مان باشد